5 причин відвідувати заняття йогою в Salina hol

1. Це корисно! Заняття йогою – це хороший вибір для занять фізичною активністю, що допомагає підвищити витривалість, зміцнити кістки й м’язи та стати більш гнучкими та рухливими. Займаючись йогою у Salina hol Ви отримуєте подвійну користь, адже одночасно з заняттям з йоги відбувається сеанс галотерапії. Ви перебуваєте у соляній кімнаті та отримуєте процедуру оздоровлення.

2. Це безпечно! У Salina hol заняття відбуваються у міні групах до 6 осіб, без великого скупчення людей, що особливо актуально у даний час. До того ж ризик захворіти вірусними захворюваннями зведений до мінімуму. Цьому сприяє антисептичне середовище соляної кімнати, а також додаткові заходи безпеки – примусове провітрювання та кварцування залу після кожного заняття.

3. Це вигідно! Сплачуючи за заняття Ви фактично отримуєте дві послуги практично за ціною однієї, не витрачаючи додаткового часу. Також врахуйте, що завдяки цьому Ви зможете суттєво заощадити на різноманітних ліках та сиропах в осінньо-зимовий період, оскільки систематичні заняття йогою в соляній кімнаті відчутно покращують Ваш імунітет.

4. Це зручно! Ми знаходимося у районі з розвинутою транспортною розв’язкою. Також Ви можете відвідувати заняття одночасно з дітьми – для них передбачена комфортна зона очікування, або ж вони можуть проходити сеанс галотерапії у сусідній соляній кімнаті. Також після заняття Ви можете скористатись послугами нашого масажиста у спеціальному соляному масажному кабінеті.

👉

5. Це ефективно! Завдяки невеликій чисельності групи, що може одночасно займатися у соляному залі, інструктор має змогу приділити Вам максимум уваги, що зробить тренування з йоги ще ефективнішими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *