Чому дітям потрібна галотерапія?

solyana_kimnata_dlya_ditej

Без сумнівів, сеанси в соляній кімнаті – це один з кращих, безпечніших і ефективніших методів зміцнення імунітету для дітей. Але кожен з батьків прагне знати напевно, як же відбувається оздоровлення?
Галотерапія – не даремно заслужила довіру в педіатрії. Відсутність побічних реакцій, ефективність не лише в лікуванні, але і в профілактиці захворювань, а головне – ніяких антибіотиків, – усе це визначило затребуваність і популярність цього способу лікування.
Чому вашій дитині потрібна галотерапія?
Для профілактики ГРВІ і грипу. Діти більше піддаються респіраторним інфекціям, ніж дорослі, оскільки їх організм ще не виробив систему захисту дихальних шляхів. Досить двічі в тиждень проходити процедури галотерапії, щоб мінімум в 2 понизити ризик захворювань ГРВІ і грипом.
Щоб понизити ризик захворювання бронхітом і пневмонією. Вже після третього сеансу змінюється кашель, зменшується подразнення в горлі, проходить почуття дискомфорту.
Щоб ліквідовувати наслідки прийому антибіотиків. Галотерапія серйозно зміцнює імунітет.
Для боротьби з алергічними ринітами, респіраторними аллергозами і астмою. Завдяки тому, що гало терапія допомагає запобігати частим проявам алергії та астми, можна зменшити дозу вживаних в лікуванні антибактеріальних засобів (антибіотиків). Це, у свою чергу, знижує ризик дисбактеріозу у дитини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *