Історія розвитку галотерапії

Галотерапія, що виникла понад 150 років тому, в природних соляних печерах і шахтах. Насправді цей вид соляної терапії можна простежити ще до епохи Греції, коли Гіппократ рекомендував сольові інгаляції як ефективне лікування дихальних проблем!

Європейські ченці також виявили подібну схему, помічаючи, що пацієнти, які лікуються в соляних печерах, гоїлися швидше, ніж ті, що лікуються в інших місцях.

Її польські коріння почалися в 1843 році, коли польський лікар Фелікс Бочковський вивчав чоловіків, що працюють на соляних шахтах у Велікзі. Бочковський дізнався, що ці соляні шахти мають менше дихальних проблем, ніж інші, простежуючи це явище до вдихання сольового пилу. Через це в Польщі був розроблений лікувальний комплекс галотерапії.

У Німеччині під час Другої світової війни соляні шахти були поширеною зоною для бомбосховищ, що призводило до заворушень у шахті, які випускали сольовий пил у повітря. Люди, що перекриваються в цих шахтах, виявили, що їх дихальні проблеми значно зменшилися в результаті.

У 50-х роках сольова терапія прийняла новий хід. Східноєвропейські медики придумали, як змоделювати природні умови соляних печер за допомогою інженерів. Це призводить до сучасної сольової терапії, як ми її знаємо зараз, з незліченними зонами лікування галотерапією, відкритими по всій Європі та Скандинавії у 1980-х та 1990-х роках. У європейських лікарнях працює багато кабінетів сольової терапії, що дозволяє пацієнтам отримувати доступ до великих переваг соляної терапії в умовах охорони здоров’я.

Соляна терапія набуває все більшої популярності в світі, і люди виявляють, яким відмінним лікуванням вона може бути для респіраторних проблем. Якщо ви думали про сольову терапію, але хотіли задуматися, звідки ця ідея, то тепер ви знаєте – це те, чим люди користуються, з великим ефектом, протягом багатьох століть.

Зверніться до соляного оздоровчого центру сьогодні, щоб спробувати!