Йога в соляній кімнаті

yoga

Сьогодні ми б хотіли розповісти Вам про …йогу. Чому? Тому, що ефект, який здійснює йога і перебування у соляній кімнаті на організм людини багато в чому співпадає. Це і:
– Зміцнення імунітету, стимуляція обмінних процесів, підтримка серцево-судинної системи, поліпшення кровообігу, очищення тіла від токсинів, відновлення роботи щитовидної залози.
– Користь для дихальної системи: збільшення вентиляції легень, поліпшення газообміну.
– Заняття йогою в соляній кімнаті значно підвищує і прискорює позитивний вплив на організм людини, яку несе сіль.


Крім того, завдяки дихальним вправам і асанам ви розширите дихальний резерв легень, почнете використовувати в акті дихання більше альвеол, що сприятиме збільшенню кількості кисню в крові і поліпшенню здоров’я.
Займаючись асанами, ви поліпшите кровопостачання в м’язах і суглобах, в усьому хребті і внутрішніх органах.
Під час занять йогою в соляній кімнаті, ви будете працювати зі своєю осанкою і всією скелетною системою свого організму.
Подвійний ефект – йога і соляна кімната – заспокоять і урівноважать розум, нервову систему, позбавлять від стресу і внутрішньої напруги.


Приходьте самі та беріть з собою дітей. Відчуйте на собі фантастичний, цілющий тандем солі та йоги! Salina hol пропонує Вам цю, унікальну для нашого міста, можливість!
Заняття проводяться з дорослими і з дітьми, з вагітними. Індивідуальні та групові. Проводить заняття Ирина Рудык – сертифікований інструктор з хатха -йоги. Має досвід ведення класів з терапевтичної йоги, йоги з дітьми і з вагітними, а також з йоги-нідри. Проходила навчання в Індії, м. Рішікеш, школа Тапасья Йога.